Služby

Naším hlavným cieľom je pomáhať organizáciám, podnikateľom a značkám dosahovať online úspech a zvyšovať viditeľnosť a zisk cez rôzne digitálne kanály.

Naše hlavné zamerania

Tvorba webových stránok, reklama a správa sociálnych sietí sú kľúčovými prvkami digitálnej prítomnosti pre mnoho organizácií a podnikateľov.

Tvorba reklamy

Reklama je proces propagácie produktov, služieb alebo značky s cieľom prilákať pozornosť a získavať nových zákazníkov. Digitálna reklama je čoraz dôležitejším aspektom propagácie.

Tvorba webu

Tvorba webovej stránky je proces vytvárania a navrhovania online platformy, ktorá bude slúžiť ako stredisko pre vaše online aktivity a komunikáciu s cieľovou skupinou.

Správa sociálnych sietí

Správa sociálnych sietí zahŕňa riadenie online prítomnosti vašej značky alebo organizácie na rôznych sociálnych médiách.

Čo Vám ponúkame?

Ponúkame Vám všetko od A po Z čo sa týka prezencie v digitálnom priestore.
Je len na vás aké služby si vyberiete z našej širokej ponuky.
Reklama na Google

Správne kľúčové slová v reklamách vás zobrazia vtedy, keď ľudia hľadajú to, čo ponúkate. Zobrazíme vás na horných pozíciách vo vyhľadávači Google.

Reklama na Facebooku

Facebook generuje množstvo potenciálnych zákazníkov. Výborné možnosti cielenia a optimalizácie kampaní vám prinesú požadované výsledky.

Správa Instagram profilu

Mladá a ambiciózna sociálna sieť si získala srdcia miliónov ľudí. Je našou každodennou súčasťou. Zarábajte na Instagrame.

Správa LinkedIn profilu

Založiť, či nezaložiť účet na biznis sociálnej sieti? Je vašou misou B2B segment alebo hľadáte produktívnych a úspešných ľudí? Odpoveď je zrejmá.

Správa Facebook profilu

Nadväzovanie kontaktov prostredníctvom Facebooku. Vaši klienti už majú dávno svoje účty založené, pridajte sa k nim.

Tvorba webovej stránky

Vykročte pravou nohou do online sveta plného nekonečných možností. S čerstvou webovou stránkou je svet o niečo digitálnejší.

Tvorba E-shopu​

Online predaje zaznamenávajú každoročný nárast. Už nie je čas váhať nad eshopom. Žijeme v zlatej dobe nákupov na internete.

Redizajn starého webu

Povedzte ,,áno“ novým technológiám. Zabezpečíme vašej webovej stránke prvotriedny wellness, z ktorého vyjde ako vymenená.

Analýza kľúčových slov

Premýšľajte rovnako ako vaši zákazníci. Analýza kľúčových slov vám bude prvým pomocníkom a základným kameňom na ďalší rast.

Nastavenie responzivity

Viac ako 64 % ľudí vyhľadáva prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Jednoduché a intuitívne nastavenie webovej stránky vám priláka množstvo návštevníkov. Vytvorte priateľské prostredie.

Získavanie spätných odkazov

Zamerajte sa na kvalitný obsah mimo vašu webovú stránku. Nadviažte spoluprácu a spoločne vybudujte sieť odkazov, ktoré zákazníkov vždy nasmerujú na správnu cestu smerom k vám.

Zrýchlenie načítania webu

Máte len 2 sekundy, aby vaši návštevníci ,,počkali“ kým sa načíta web. Uponáhľaná doba si vyžaduje raketovo rýchle webové stránky. Dajte svojmu webu šancu obehnúť konkurenciu.

Začnite cestu k úspechu!

Spojte sa s nami a začnite cestu k dosiahnutiu vašich cieľov. S našou podporou je úspech na dosah.

Odpovede na často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na často kladené otázky, ktoré vám pomôžu lepšie porozumieť našim službám a prístupu. Máte ďalšie otázky? Dajte nám vedieť.

Časový rámec závisí od rozsahu a komplexnosti projektu. Zvyčajne sa však snažíme dodržať približne 1 až 2 týždne na dokončenie kvalitného obsahu.

PPC reklama umožňuje zobraziť vašu značku konkrétnym skupinám ľudí, ktorí majú o vašu ponuku skutočný záujem. To zvyšuje šance na získanie relevantných návštevníkov a konverzií.

Linkbuilding pomáha posilňovať autoritu vašej webovej stránky získavaním kvalitných spätných odkazov. To zvyšuje vašu pozíciu vo vyhľadávačoch a prispieva k lepšej online viditeľnosti.

Pracujeme s vami na vytvorení cieľov kampane, správnej komunikácii a kľúčových posolstvách. Následne vytvárame kreatívny obsah a sledujeme výsledky, aby sme kampane neustále optimalizovali.

  • Naša stratégia je prispôsobená každému klientovi individuálne. Počúvame vaše ciele, analyzujeme vášu značku a cieľovú skupinu a vytvárame riešenia presne podľa vašich potrieb.
Návrat hore