Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora

Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora

Zubná ordinácia bez zubného lekára by bola ako kancelária chiropraktika bez chiropraktickej postele - hlavná funkčná zložka každej praxe by chýbala.

Diagnózu a ďalšie akcie vykonáva zubár zo zubného lekára.

Hlavnými účelmi stomatologických stoličiek a stoličiek sú umiestňovanie pacientov pre ľahký prístup k pacientovi a súčasne pohodlie pacienta. To umožňuje zubnému lekárovi ľahko sa pozerať na ústa a zuby. Dobrá stolička zubára musí zubnému asistentovi pomôcť pomôcť zubnému lekárovi.

zubarske kreslo Dôležité funkcie, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere stoličiek alebo stoličiek zubára, sú tie, ktoré ochránia zubára a zamestnancov pred poškodením svalových a kostrových svalov.

Vankúšik pre pohodlie

Zubná stolička alebo stolica, ktorá je dobre čalúnená, poskytne pohodlie pre pacienta a zubára. Pri hľadaní dôležitých funkcií sa to považuje za nominálne.

Je múdre vyšetrovať potom kúpiť stoličku alebo stoličku, ktorá hovorí, že je ergonomická. Zoberte do úvahy svoju vlastnú štruktúru tela a zistíte, že vám pomôže ergonomicky stomatologická stolička alebo stolička, ktorá sa prispôsobí.

Výška - dôležité zváženie

Výber správnej výšky stoličky je rozhodujúci pre ochranu zubára pred utrpením s nízkou bolesťou chrbta.

Väčšie zubné lekári budú musieť starostlivo nakupovať vhodne veľkú stoličku, pretože väčšina fľašiek stoličky je určená pre zubárov s priemernou výškou.

Použitie stoličky vyrobenej pre kratšieho jedinca môže viesť k chronickej bolesti chrbta pre vysokého zubára. Podobne aj pre krátkeho zubára, ktorý môže sedieť na okraji stoličky, ak je nesprávne veľká.

Zubné stoličky, ktoré majú okraj vodopádu a dostatok čalúnenia vpredu, sú oveľa pohodlnejšie ako okrúhle stoličky.

Chrbát spočívajúci na stolici by sa mal dať upraviť alebo posunúť dopredu, keď to urobí zubár alebo asistent. Hĺbka sedacej časti by mala podporovať oblasť stehien zubára a ponechať tri prsty od kolena až po okraj sedadla. Väčšina sedadiel je medzi 14 až 17 palcov hlboká.

Vyklápacia sedacia časť je ďalšou skvelou funkciou, ktorú môžete hľadať v zubnej stolici. minimalizuje bolesť dolnej časti chrbta a umožňuje zubnému lekárovi, aby sa dostal blízko k pacientovi. Ak chcete ušetriť veľa priestoru v menšej kancelárii alebo pomôcť znížiť záťaž späť kratšiemu zubnému lekárovi, sedadlo s nakláňacím sedlom je ideálne.

Po získaní najlepšieho nástroja pre danú úlohu musíte druhú vec urobiť správne.

Úpravy a operácie

Keď dostanete nové zubné kreslo a stoličku , zoznámte sa s nimi a uistite sa, že viete, ako fungujú. Úprava je kľúčom, ktorý odzrkadľuje výhody, ktoré ergonomická zubná stolička alebo stolička ponúka.

Ak je to potrebné, uistite sa, že ste si prečítali akýkoľvek papier, ktorý môže byť dodaný s novou stomatologickou stoličkou alebo stoličkou. Nezabudnite skúsiť skúšobnú dobu, ak ju ponúka predajca.

zubarske kresla

Údržba a starostlivosť o vaše stomatologické kreslá

Správna údržba stomatologických stoličiek a stoličiek vo vašom stomatologickom zákroku zaručuje dlhodobú službu pre vás aj pre pacienta.

Zabezpečte správnu údržbu vášho nákupu, pretože nie sú lacné. Mazivá schválené výrobcom by sa mali pravidelne používať na všetkých pohyblivých častiach, aby sa zabezpečil hladký pohyb a dlhšia životnosť stolice. Hoci nové stomatologické kreslá sú vždy atraktívnou voľbou, ak to váš rozpočet nedovoľuje, môžete sa rozhodnúť pre dobrú stomatologickú stoličku.

Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora 15.08.2019
Požiarne jamy a rodina - nádherná dovolenková kombinácia 15.08.2019
LED solárne osvetlenie nápady pre rezidenčné aplikácie 15.08.2019
Okamžité bielenie zubov - aké sú najlepšie spôsoby, ako vyblednúť zuby bez toho, aby ste zlomili ruku alebo nohu? 15.08.2019
Novinka LED pasik Voltage Drop 15.08.2019
Invisalign - Bezpečné a preukázané zuby zladenie liečby 15.08.2019
Zastrašuje zubné bielenie? Najlepšie produkty na bielenie zubov na trhu 15.08.2019
Zaujímavé fakty o stomatologických službách 15.08.2019
Vnútri bielenie zubov domácej firmy 15.08.2019
Ako ste oboznámení so strachom vášho psa? 15.08.2019
Informácie o prírodných ústnych vodách 15.08.2019
Psy na ohnisku 15.08.2019
Beriete do rúk telesné oleje? 15.08.2019
Disney Magic Kingdom - ideálna rodinná útek 15.08.2019
Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti 15.08.2019
Festivaly v Maroku 15.08.2019
Eagle Homes for Sale - Priateľské a neustále rastúce rezidenčné spoločenstvo 15.08.2019
Outdoor LED osvetlenie 15.08.2019