Pyrotechnika Diamond jubilejný ohňostroj

Pyrotechnika

S Queens Diamond Jubilee, ktoré sa koná v priebehu roka 2012, sa zdá, že tento rok by mohol priniesť mimoriadny predaj britskému zábavnému priemyslu ohnostroje

Rovnako ako vo veľkom meradle organizované zobrazenie veľa skupín ľudí sa stretávať organizovať street partyA pekný rys na konci týchto stránok bude ohňostroj display.A rastúci trend v ohňostrojov v posledných rokoch bol single zapálení ohňostrojHoci očividne všetky ohňostroje iba musí byť jednou zapálená, jedno zápalné ohňostroj je kombinácia rôznych efektov choreografovaných, aby poskytovali úplný ohňostroj, a preto termín "zobrazenie v krabici" sa často používa na ich opis. Existuje veľa variácií jediného zapálenia zobrazenie ohňostrojov, avšak základom je začať s vysokými leteckými výbuchmi na vytvorenie počiatočného nárazu, po ktorom nasledujú sekvencie rôznorodých efektov a vytvárajú sa rýchlo vypálené veľkolepé finále a všetko dosiahnuté osvetlením len jednej poistkyDurácie týchto ohňostrojov sú okolo jednej dve minúty, zatiaľ čo to môže byť na papieri nezdalo veľmi dlho v reálnom čase, je prekvapujúce, že keď sa pozeráte na jednu časť oblohy, dlho to je pyrotechnika.

Počet snímok, ktoré títo ohňostroj oheň tiež značne líši, niektoré len streľby okolo 50 vzdušné výbuchy do druhej, ktoré oheň cez 500Quantity však nie je všetko, čím väčší je počet záberov ohňostroja požiare čím menší výbuch a účinky majú tendenciu Bean ideálny počet záberov je približne 100 až 200, ktoré sa šíria po jednej až dvoch minútach, čo zaručuje, že každá anténa sa roztrhne, ak je to primeraná veľkosť a na oblohe sa stále niečo deje počas celej doby trvania. aby boli dodávatelia schopní mať ohňostroj na predaj po celý rok, ale široká verejnosť nemusí získať žiadnu licenciu na usporiadanie vlastného ohňostroja niekedy mimo Bonfire Night alebo Silvestra.

V roku, ale nie po 11.00 hod. alebo pred 7.00 hod. s týmito výnimkami: - do 1.00 ráno po prvom dni čínskeho nového roka, do polnoci 5. novembra do 1.00 hod. i Deň a do 1.00 ráno v deň nasledujúci po 31. decembri. Kto musím povedať? - Je všeobecné zdvorilosť informovať susedov, majiteľov zvierat, staršie obytné domy atď.

Poznámka, ktorá vysvetľuje dátum a čas zobrazenia a približnú dĺžku trvania, je dobrým nápadom. Takisto je prospešný list pre políciu, požiarnu službu a pobrežnú stráž / miestne letisko (ak je to vhodné), najmä ak nie je počas hlavných sezón zobrazenie.