Novinka LED pasik Voltage Drop

LED pasik Voltage Drop Pokles napätia alebo pokles napätia nastáva vo všetkých typoch elektrických inštalácií. Ak sa inštalujú väčšie napájacie káble, musia sa vykonať zložitejšie výpočty, aby sa zabránilo tomuto problému. Avšak, ak ide o LED pásy alebo pásky, existuje niekoľko jednoduchých pokynov, ktoré treba dodržiavať.

K poklesu napätia v pásoch LED dochádza vtedy, keď sú LED diódy umiestnené príliš ďaleko od zdroja napájania, alebo keď sa pokúšajú o dlhší priebeh jednotlivých cyklov (alebo vedení). To sa deje preto, že na LED diódy nedosahuje dostatočný výkon alebo elektrický prúd, pretože sa ďalej pohybuje. To spôsobuje, že napätie klesá alebo klesá ku koncu cyklu.

Napätie klesá približne o 0,6 V na meter a je menej viditeľné pri 24V prúžkoch. Pri použití 12V pásikov by pokles 2 - 3V na 5-metrový chod znížil napätie o 25% a následne znížil lumen (jas) o podobné percento.

led pasy

Volt pokles môže byť v porovnaní s osobou lezenie na horu, tým vyššia je nadmorská výška, tenší kyslík sa stáva a tým menej človek môže dýchať.

LED diódy na začiatku linky sa budú javiť jasné pri 100% výstupe, ale LED diódy na konci linky začnú blednúť. Jas sa exponenciálne zníži; Čím ďalej sa dostane preč od zdroja energie. Prípadne by mohol byť svetelný výkon znížený na 0%, ak by došlo k nesprávnemu pokusu o väčšie vzdialenosti a spôsobiť trvalé poškodenie LED diód.

Volt pokles v jednotlivých farebných pásikov je viditeľný jačmeň, najmä v kratších dĺžkach. Farebné pásy sú viditeľnejšie, keď farbu zmeníte na bielu. Ak na konci pásu nie je dostatočné napätie, bude jasná biela farba na konci čiary ružová. Je to preto, že biela farba je zmiešaná z červenej, zelenej a modrej (RGB). Červená však vyžaduje menšie napätie ako zelená a modrá. Keď je led pasy ďaleko od napájacieho zdroja, zelená a modrá nedostávajú dostatočné napätie a stanú sa slabšími, zatiaľ čo červená farba sa stane výraznejšou a zmení sa na ružovú.

Čím vyšší je výkon LED pásika, tým kratší by mal byť chod. Napríklad; 30 LED (7,2 W) na meter meter môže mať maximálny chod 10 metrov v porovnaní so 60 LED diódami (14,4 W) na meter meter, ktorý môže mať maximálny chod 5 metrov.

To neznamená, že nemôžete inštalovať dlhšie behy LED pásu, to znamená, že musíte mať iný prístup. Jednotlivé farebné pásy a pásy meniace farbu (známe ako RGB) pásy sú rôzne, pretože pásy na zmenu farby je potrebné ovládať z jedného regulátora. Použitie vyššieho menovitého napájacieho zdroja problém nevyrieši, pretože prúd musí stále prechádzať cez dlhú sériu LED diód a odporov, z ktorých každý vypúšťa malé množstvo energie.

Jednotlivé farebné prúžky by mali byť zapojené priamo späť k napájaciemu zdroju v 5 metrovom 10 metre behu v závislosti od verzie pásu, tj 30 alebo 60 LED, ktorá sa používa. Každý chod bude napájaný priamo zo zdroja a môže byť zapnutý alebo vypnutý prepnutím spínača alebo odpojením od siete. Napájací zdroj je zvyčajne zapojený do svetelného spínača, ale môže byť riadený rôznymi typmi regulátorov. Pásy potom môžu byť umiestnené akokoľvek chcete, napríklad v jednej dlhej línii alebo v obdĺžnikovom tvare. Akonáhle sú pásy umiestnené vedľa seba, svetlo sa bude javiť ako bezšvové ako fluorescenčná trubica. Priebeh by mohol byť dlhší ako 100 metrov, pokiaľ by bol napájací zdroj primerane ohodnotený.

Pokles napätia sa objaví mierne v pripojovacích napájacích kábloch, ale pretože nie sú žiadne LED diódy alebo resisters atď. Na dosiahnutie ďalších vzdialeností je možné použiť hrubšie káble.

Pre dlhšiu jazdu s páskou na zmenu farby je potrebné namontovať zosilňovače každých 5 alebo 10 metrov. Zosilňovače umožňujú, aby boli pásy napájané nepriamo z napájacieho zdroja, ale tiež umožňujú, aby signál z regulátora prechádzal celým vedením pásov. Týmto spôsobom, keď napríklad otočíte farbu na červenú, sa všetko zmení na červenú. Zosilňovače napájajú pás, napájanie zosilňovačov. Zosilňovače môžu byť dokonca napájané z vlastného zdroja napájania a môžete mať toľko napájacích zdrojov, koľko chcete na rovnakom okruhu. Napájacie zdroje môžu byť umiestnené bližšie k LED pásikovému pripojeniu alebo všade, kde je to najviac prístupné.

Pre dlhšie, komplikovanejšie prevádzky môžeme našim zákazníkom dodať vlastnú jednoduchú schému zapojenia. Diagram znázorňuje, ako sú napájací zdroj, pásy a káble navzájom spojené. Ako súčasť našej značky LED pasik Fit je možné dodať LED pásy na presne požadované dĺžky; všetko okrem väčších pevných káblov môže byť zapojených do každého, nevyžaduje žiadne nástroje ani elektrické znalosti.

Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora 15.08.2019
Požiarne jamy a rodina - nádherná dovolenková kombinácia 15.08.2019
LED solárne osvetlenie nápady pre rezidenčné aplikácie 15.08.2019
Okamžité bielenie zubov - aké sú najlepšie spôsoby, ako vyblednúť zuby bez toho, aby ste zlomili ruku alebo nohu? 15.08.2019
Novinka LED pasik Voltage Drop 15.08.2019
Invisalign - Bezpečné a preukázané zuby zladenie liečby 15.08.2019
Zastrašuje zubné bielenie? Najlepšie produkty na bielenie zubov na trhu 15.08.2019
Zaujímavé fakty o stomatologických službách 15.08.2019
Vnútri bielenie zubov domácej firmy 15.08.2019
Ako ste oboznámení so strachom vášho psa? 15.08.2019
Informácie o prírodných ústnych vodách 15.08.2019
Psy na ohnisku 15.08.2019
Beriete do rúk telesné oleje? 15.08.2019
Disney Magic Kingdom - ideálna rodinná útek 15.08.2019
Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti 15.08.2019
Festivaly v Maroku 15.08.2019
Eagle Homes for Sale - Priateľské a neustále rastúce rezidenčné spoločenstvo 15.08.2019
Outdoor LED osvetlenie 15.08.2019