Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti

Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti

Ortodontí pacienti zistili, že liečba Invisalignom namiesto tradičných kovových závesov je nielen pohodlnejšia a menej trápna, ale môže byť oveľa rýchlejšia. To všetko robí mierne vyššie náklady na liečbu Invisalignom za to, že to stojí za to podľa pacientov, ktorí zažili výhody tejto špičkovej metódy na odstránenie nesprávnych zubov.

A nie-tak-nové Braces Alternatívne Hoci sa stále považuje za najmodernejšie, stomatológovia už niekoľko rokov používajú Invisalign. Odhady naznačujú, že takmer jeden milión pacientov po celom svete mal zuby narovnanú metódou Invisalign a viac ako 50 000 zubných lekárov a ortodontikov na medzinárodnej úrovni odporúča Invisalign na kovové podložky.

Potrebujete dôkaz? Premýšľajte o tom, koľko detí ste vedeli vyrastať, ktorí boli známi ako "Metal Mouth", potom spočítajte, koľko ľudí ste videli v posledných rokoch na sebe kovové podložky. Je pravdepodobné, že ste ju mohli na jednej strane spočítať. Samozrejme, existuje ešte niekoľko, ale pacienti s kovovými priečkami sú v dnešných dňoch takmer zriedkavé ako žeriav.

Takže - koľko z nich má na sebe Invisalign? Faktom je, že nemáte žiadny spôsob vedomosti, pretože sú prakticky nedetekovateľné. Toto je najväčšia príťažlivosť invisalignu, ale kozmetické úvahy nie sú v žiadnom prípade najväčším prínosom.

Účinnejšia zubná hygiena Netraktívny vzhľad, najhoršia časť kovových priečok je skutočnosť, že je prakticky nemožné dostať zuby správne čisté - aj keď venujete pozornosť tomu, čo môžete a nemôžete jesť. Dusenie z drôtu nie je možnosťou, pretože drôty a vždy malé kúsky potravín uviaznu pod kovom, kde sa nedajú dosiahnuť kefovaním. To je jeden z dôvodov, prečo tí, ktorí nosia kovové podložky, sú náchylnejšie k halitóze a zubnému kazu. A čo je ešte horšie, dutiny môžu byť nezistené, pretože röntgenové lúče sa nemôžu používať u zubných pacientov, ktorí nosia kovové podložky.

Prístroje Invisalign sa dajú ľahko odstrániť na čistenie, konzumáciu a ústnu hygienu (aj keď prirodzene by sa mali nosiť po celý čas, aby mohli fungovať správne).

Väčší komfort Okrem toho musia byť kovové podpery nastavené každých pár týždňov. Ide o nepríjemný proces v najlepšom prípade. Na druhej strane pacienti z Invisalignu jednoducho prichádzajú každé dva až tri týždne a dostanú sa do neho.

Väčšina pacientov tiež zistila, že kurz ortodontickej liečby Invisalignom je oveľa kratší ako ten s kovovými oporami. Liečba s druhým môže trvať 36 až 96 mesiacov. liečba Invisalignom môže priniesť uspokojivé výsledky za 12 až 18 mesiacov.

Sprav to hneď Kedy je najlepší čas začať liečbou Invisalignom? Čím skôr začnete, tým skôr uvidíte atraktívnejší úsmev a nebudete mať veľké množstvo nepohodlia spôsobeného nesprávne zarovnanými zubami a neopraveným uhryznutím. V prípade poplatkov a nákladov, ktoré nie sú kryté plánmi zubného poistenia, vaša zubná ordinácia môže ponúknuť možnosti platby a financovania, takže nie je dôvod, aby ste to odložili - objednajte si so zubným lekárom alebo ortodontistom!

stomatologicke potreby

Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora 15.08.2019
Požiarne jamy a rodina - nádherná dovolenková kombinácia 15.08.2019
LED solárne osvetlenie nápady pre rezidenčné aplikácie 15.08.2019
Okamžité bielenie zubov - aké sú najlepšie spôsoby, ako vyblednúť zuby bez toho, aby ste zlomili ruku alebo nohu? 15.08.2019
Novinka LED pasik Voltage Drop 15.08.2019
Invisalign - Bezpečné a preukázané zuby zladenie liečby 15.08.2019
Zastrašuje zubné bielenie? Najlepšie produkty na bielenie zubov na trhu 15.08.2019
Zaujímavé fakty o stomatologických službách 15.08.2019
Vnútri bielenie zubov domácej firmy 15.08.2019
Ako ste oboznámení so strachom vášho psa? 15.08.2019
Informácie o prírodných ústnych vodách 15.08.2019
Psy na ohnisku 15.08.2019
Beriete do rúk telesné oleje? 15.08.2019
Disney Magic Kingdom - ideálna rodinná útek 15.08.2019
Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti 15.08.2019
Festivaly v Maroku 15.08.2019
Eagle Homes for Sale - Priateľské a neustále rastúce rezidenčné spoločenstvo 15.08.2019
Outdoor LED osvetlenie 15.08.2019