Chladné, bláznivé a farebné ponožky

Chladné, bláznivé a farebné ponožky

Momentálne je na trhu toľko farebných ponožiek.

Ako si však môže vybrať farebné veselé ponožky, ktoré sa majú nosiť pre konkrétne príležitosti? Existujú pre to dokonca pravidlá? Je potrebné mať na pamäti jednoduché pokyny.

Najdôležitejšie pravidlo, ktoré treba pamätať, je, že ponožky by sa mali zhodovať s nohavicami vo farbe.

Priradenie ponožiek k topánkam nie je v skutočnosti dôležité, pretože ponožky môžu v tomto procese zatieniť topánky.

Len sa uistite, že sa ponožky zhodujú s nohavicami.

Výber farebných ponožiek, ktoré sa majú nosiť, by mal byť zarovnaný s udalosťou, ktorá sa bude zúčastňovať.

Pre veľmi formálne udalosti, ako sú napríklad podujatia s čiernou kravatou, by ideálnou voľbou farby boli čierne.

Ponožky čiernej farby sa hodia k tmavým oblekom, ako sú tie odtiene tmavomodrej, tmavomodrej a čiernej.

Okrem obleku by farebné ponožky mali zodpovedať kravate alebo štvorcovým vreckám.

Ak chcete dosiahnuť žiarivejší vzhľad, môžete použiť úplne iný odtieň farby.

Dôležité je, aby farebné ponožky zodpovedali zvyšku odevu z hľadiska tónu a jemnosti.

Na športový vzhľad by sa mali ponožky zhodovať s farbou sveteru alebo košele.

Ponožky môžu byť tiež úplne odlišné, pokiaľ je zvolená farba stále v podobnom spektre farebných odtieňov.

Na trhu existujú rôzni návrhári farebných ponožiek.

Módny návrhár Paul Smith z Veľkej Británie je jedným z týchto dizajnérov.

Pre ponožky Paul Smith je toľko vzorov.

Jedným z nich je štyri pruhy, ktoré prichádzajú v odtieňoch ružovej, zelenej, khaki a čiernej.

Táto dvojica ponožiek je dodávaná s rukou spojenými prstami.

Vyrobené z 80% pletenej mercerovanej bavlny a 20% polyamidu, táto dvojica ponožiek poskytuje dokonalý komfort priedušnosti.

Ponožky Richard James sú skvelým výberom aj pre farebné ponožky.

Pre ponožky, ktoré majú oslnivú farbu a sú vyrobené z najkvalitnejších bavlnených a merino vlny, zaručujú, že budú úplne pútavými.

Vyrobené v Anglicku, jeden z populárnych modelov sú diamantové ponožky Richard James.

Prichádzajú z aktívneho uhlia a ružovej farby, čo je farebná kombinácia, ktorá je pre oko veľmi atraktívna.

Vyrobené zo 100% bavlny, pohodlie je istou zárukou s ponožkami Richard James.

Ponožky Gallo, čerstvé z Talianska, sa na trhu považujú aj za premiérové ​​farebné ponožky.

Ponožky Gallo obsahujú ochrannú známku, ktorá obsahuje svetlé, žiarivé farby so vzormi rôznych štýlov a vzorov.

Pruhy, obruče a kostkované vzory sú vlastnosti, z ktorých sa môžu ponožky Gallo pochváliť.

Takže teraz nie je žiadna ospravedlnenie na obnovenie zásuvky na ponožky ešte dnes.

veselé ponožky

Každý deň, niekde tam, je muž, ktorý kazí inak slušný oblek nesprávnym párom ponožiek.

Znie to, akoby som teraz preháňal? No, nie som! Vaše ponožky skutočne robia veľký rozdiel vo vašom vzhľade.

Dovoľte mi to prepracovať.

Keby ste videli muža oblečeného v ostrom trojfarebnom tmavomodrom obleku so smotanovo zafarbenou košeľou a hnedou kravatou, vyzeral by celkom dobre, dobre? Čo sa stane, keď si sadne, a nohavice nohavíc mierne zdvihnú, aby odhalili biele atletické ponožky? Trochu kazí jeho dať dohromady obraz, teraz? Aj keď má na sebe najúžasnejšiu dvojicu veľblúdov, ktoré ste kedy videli, záblesk vydutej bielej bavlny medzi hornými časťami topánok a spodkom nohavíc nohavíc je pravdepodobnejší, že upúta vašu pozornosť.

A nie dobrým spôsobom.

Aké sú teda základné pravidlá oblečenia ponožiek? Oni sú:

Používajte iba ponožky z bieleho bavlneného potu pre atletiku a domáce práce. V skutočnosti neexistujú výnimky z tohto pravidla. Možno vás to trochu prekvapí, pretože biele ponožky sa bežne považujú za pouličné opotrebenie. Ale aj džínsy by sa mali nosiť s čiernymi, šedými alebo hnedými ponožkami. Ak idete do telocvične, potom sú biele ponožky samozrejme v poriadku. Svoje biele ponožky však obmedzte na tieto typy činností.

Šaty by sa mali nosiť s ponožkami. To znamená, že by ste si nemali vyberať ponožky iba na základe farby. Hrúbka a štruktúra sú tiež dôležité. Atletické ponožky (aj keď sú čiernej alebo inej farby) majú tendenciu byť rebrované a silné. Z tohto dôvodu sa budú zväzovať z hornej časti topánky na šaty. Naopak, ponožky sú vyrobené z jemnejšieho, tenšieho materiálu, ktorý sa ľahko vkĺzne do topánok a nie je na vrchu. Pri rozhodovaní o outfite pre peknú udalosť, ako je svadba alebo pri rozhodovaní o tom, čo sa má nosiť na pohovor, sú nevyhnutné ponožky.

Vaše topánky by sa mali zhodovať s opaskom a ponožky by sa mali zhodovať s nohavicami. Okrem toho, keď nosíte džínsy, farba vašich ponožiek by sa mala zhodovať s farbou nohavíc. Čierne ponožky by sa mali nosiť s čiernymi nohavicami. U hnedých a modrých nemusia mať ponožky nevyhnutne presne rovnakú farbu ako nohavice, ale určite by mali mať rovnakú farebnú rodinu. Ak máte pochybnosti, choďte s tmavšou farebnou ponožkou. Dôvod, prečo je to také dôležité, je ten, že chcete, aby sa vaše ponožky javili ako tekuté a aby sa integrovali do vášho oblečenia, a nie aby vystrčili ako boľavý palec. Čierne, sivé alebo hnedé ponožky sú dobrou voľbou s džínsovými nohavicami.

Znamená to, že v ponožkovej skrini nemáte priestor pre kreativitu? Nie, ale ak chcete byť s ponožkami kreatívni, je lepšie urobiť radšej vzor než jasnú farbu. Napríklad argyle je klasický vzor, ​​ktorý je v súčasnosti v pánskych ponožkách obľúbený. Môžete si vyzliecť argyle šaty ponožky s takmer všetky šaty oblečenie, ak si vyberiete správne farby. Argyle sa skladá zo základnej farby s 2-3 akcentovými farbami, takže si vyberte základnú farbu, ktorá je najbližšie k nohaviciam. Napríklad, ak máte na sebe nohavičky z ťavovitých farieb s hnedými topánkami, vyberte argyleové ponožky, ktoré majú ako základnú farbu ťavu alebo svetlo hnedú farbu. Akcentované farby, ktoré tu vyzerajú dobre, môžu byť svetlé, napríklad svetlo žlté alebo tmavé, napríklad čokoládovo hnedé. Argyle vzor môže tiež vyzerať dobre s oblekom. Napríklad, šedý trojdielny oblek s bielou košeľou bude vyzerať pekne s ponožkami argyle, ktoré majú sivú ako základnú farbu. Ak chcete do svojho oblečenia pridať malú škvrnu od farby, môžete vyhľadať ružový a biely argyle vzor a potom na sebe zodpovedajúcu ružovú kravatu. Je to vynikajúci spôsob, ako do svojho oblečenia pridať osobnosť a pritom stále vyzerať vhodne. Kľúčom je výber ponožiek, ktoré sa vhodne integrujú do vášho celkového vzhľadu.