Blog


Outdoor LED osvetlenie

 

Outdoor LED osvetlenie

led ziarovka Vzhľadom k tomu, LED záhradné osvetlenie začalo parkovanie svoje nádrže na nízkom napätí trávnik vonkajšie osvetlenie len pred niekoľkými rokmi, to sa zvýšil obrovsky v popularite. Vonkajšie LED osvetlenie vám umožňuje dosiahnuť úžasné tmavé efekty a napriek tomu je tiež veľmi ľahké inštalovať, lacné na nákup, neuveriteľne lacné, aby bežalo a celkom bezpečné pre deti, zvieratá a rastliny.

Väčšina vonkajších LED osvetlenia, ako tradičné záhradné osvetlenie, zvyčajne používa napájací zdroj s nízkym napätím 12v DC zo sieťového transformátora inštalovaného v interiéri. Tam podobné podobnosti končí, pretože LED záhradné svetlá používajú len 10% toľko elektrickej energie ako tradičné žiarovky alebo halogénové žiarovky.

Dôvod je jednoduchý; LED svetlo sa vytvára vzrušujúcimi elektrónmi kupit led žiarovky, ktoré vyžarujú fotóny (svetlo), zatiaľ čo tradičné žiarovky spaľujú vlákno, ktoré vydáva príležitostné množstvo svetla spolu so všetkým teplo. Ide o zásadne odlišné prístupy k procesu vytvárania svetla. LED diódy sú zámerne navrhnuté tak, aby vyžarovali svetlo a nič iné; žiarovky sú v podstate malé ohrievače, ktoré vyžarujú svetlo len ako vedľajší produkt.

Pre osvetlenie záhrad, potom vonkajšie LED svetlá sú ideálne kvôli týmto vlastnostiam chodu v chlade a za použitia zanedbateľného množstva elektriny. Je tiež potrebné spomenúť, že väčšina LED záhradných svetiel má efektívnu životnosť desaťročia alebo viac, čím sa znižujú požiadavky na údržbu.

led pasik LED záhradné svetlá prichádzajú vo všetkých podobách. Najbežnejšie farby sú biele a modré, ale sú dostupné aj iné farby, ako aj LED farby meniace farbu. Jednou z najpozoruhodnejších vlastností LED záhradných svetiel je to, aké ostré a čisté vyzerajú. Farby majú tendenciu byť extrémne živé s takmer drahokam kvality - zafírový modrý, smaragdovo zelená, rubínovo červená, citrínová žltá, diamantová biela. Napriek tomu je možné použiť filtre a rozptýlené obrazovky na tónovanie vecí, čo samo o sebe otvára ďalšie efekty a nápady na dizajn.

Rovnako ako rozmanitosť farieb a jasu, vonkajšie LED svetlá sú k dispozícii aj v ľubovoľnom množstve rôznych svietidiel. LED reflektory, efekty steny, skalné svetlá, zabudované terasy a palubné svetlá, stĺpy, lucerny, hroty, pagody, integrované do záhradných ozdôb a ponorené do rybníkov. Len na začiatok. Dve z najbežnejších možností sú vonkajšie LED svetlá a LED svetlá.

LED diódy sú veľmi vhodné ako záhradné bodové svetlá, pretože svetelné diódy LED majú tendenciu smerovať svojou povahou. Často majú tiež dobrý index vykresľovania farieb, ktorý meria, ako je zobrazená oblasť osvetlená a živá. Položky, ktoré treba skontrolovať pri výbere LED záhradných reflektorov sú: jas (dokonca aj 1W LED v tmavej záhrade je prekvapivo jasný); uhol lúča (ako šírenie alebo zaostrenie svetla je); a "farba", čo znamená skutočnú farbu (ako v červenej alebo modrej farbe atď.) a "farebná teplota" (ako "chladné" alebo "teplé" svetlo sa objaví).

LED svetlá sú jedným z najrozmanitejších foriem záhradného osvetlenia led ziarovky. Môžete ich používať tak, ako je to určené, zapustené do podlahových dosiek alebo experimentovať s mnohými inými aplikáciami. LED svetlá sú samozrejme veľmi robustné a dokážu vydržať dosť búšenie (doslova) ako aj extrémne počasie; sú tiež lacné, ľahké a jednoduché na inštaláciu.

Takmer každý kus dreva, alebo dokonca akýkoľvek pevný materiál, ktorý môžete vyvŕtať do otvoru do a napájacími káblami, môže mať do neho osadené osvetlenie LED osvetlenia. Pre lacné a ľahké osvetlenie dráhy napríklad len kladivo v niektorých krátkych drevených kolíkoch vo vhodných intervaloch, vŕtacie otvory akceptovať akékoľvek rozmery, tvar alebo farebné palubné svetlo, ktoré chcete použiť, podávajte káble pozdĺž zeme (používam starú hadicu na záhradné hadice pochovaný tesne pod povrchom) a to je o tom. Môžete zapadnúť svetlá LED svetlá smerujúce hore, dole, do strán, akýmkoľvek spôsobom, akým ste v skutočnosti prosím.

To bol rýchly pohľad na "drôtové" vonkajšie LED osvetlenie, ale je tu aj bezdrôtový svet vonkajšieho solárneho osvetlenia, ktoré by ste mali zvážiť. Zistite o oboch typoch tu .


Disney Magic Kingdom - ideálna rodinná útek 22.09.2019
Novinka LED pasik Voltage Drop 20.09.2019
LED solárne osvetlenie nápady pre rezidenčné aplikácie 20.09.2019
Outdoor LED osvetlenie 20.09.2019
Okamžité bielenie zubov - aké sú najlepšie spôsoby, ako vyblednúť zuby bez toho, aby ste zlomili ruku alebo nohu? 15.08.2019
Zubné stoličky a stoličky - Ako vybrať zubné kreslá a stoličky pre vaše zubné operátora 15.08.2019
Požiarne jamy a rodina - nádherná dovolenková kombinácia 15.08.2019
Invisalign - Bezpečné a preukázané zuby zladenie liečby 15.08.2019
Zastrašuje zubné bielenie? Najlepšie produkty na bielenie zubov na trhu 15.08.2019
Zaujímavé fakty o stomatologických službách 15.08.2019
Vnútri bielenie zubov domácej firmy 15.08.2019
Beriete do rúk telesné oleje? 15.08.2019
Informácie o prírodných ústnych vodách 15.08.2019
Ako ste oboznámení so strachom vášho psa? 15.08.2019
Psy na ohnisku 15.08.2019
Eagle Homes for Sale - Priateľské a neustále rastúce rezidenčné spoločenstvo 15.08.2019
Festivaly v Maroku 15.08.2019
Invisalign - Ako profitujú ortodontickí pacienti 15.08.2019